מקומות מעוצבים במיוחד - לונדון

Gallery_DSDrawingAngle_2015_RGB

ומה אם היה לכם זמן לבקר בלונדון במקום אחד בלבד?

לפני שנה היינו תקופה במנצ'סטר. בהחלטה של רגע החלטנו לנסוע ללונדון ולחזור באותו היום. היו לנו שלוש שעות של נהיגה בצד שמאל בגשם לתכנן את הבקור הקצר.לי הוקצבה בחירה אחת. האמת זה היה קל. בלב שכונת צ'לסי, מעוז העיצוב הלונדוני, שוכנת Saatchi Gallery, גלריה לאומנות מודרנית. הגלריה נמצאת במבנה רחב ידיים שטוף אור, בלב גן פורח. בנוסף לתערוכות והאירועים הרבים המתקיימים בה, מומלץ מאוד לבקר בחנות הגלריה, גם online, אחת מחנויות המוזאון המיוחדות בהן ביקרתי, עם אוסף של פריטי אומנות ועיצוב לבית, שלא תרצו להשאיר שם. הוסיפו את שוק האיכרים המתקיים בסופי שבוע, ברחבה שליד הגלריה, ואת נגני הרחוב הפזורים, וקבלו את התשובה שלי לשאלה הפותחת.

IMG_3969
IMG_3970

בשכונה שוכנות מיטב חנויות העיצוב, ובינהן חנויות הדגל של טרישה גילד, סניף של The Conran Shop וה-Design Center Chelsea Harbour, מרכז לעיצוב הבית, ובו עשרות חנויות של מותגי עיצוב עולמיים.

The Conran Shop - חנות הלייפסטייל עם המיטב שיש בכל תחום להציע
Focus12-2788
newsletter-sign-up-image

עוד בצ'לסי, בתי כלבו יוקרתיים, חנויות מסעדות, וגם מגרש כדורגל, בלב הבתים הויקטוראינים המרהיבים. אבל לונדון ראויה לבקור ממושך יותר. הבירה הבריטית מסתמנת בשנים האחרונות כאחת ממובילות ומכתיבות הטעם בתחומי העיצוב השונים. בעיר שילוב של חנויות עיצוב יחודיות, גלריות לאספנות עיצוב, סניפים של רשתות עיצוב עולמיות, בתי מלון ומקומות בלוי. על כל אלה כתבתי את שתי הכתבות האלה, שפורסמו לראשונה במגזין נישה. 

IMG_3980
IMG_3974

אז מה היה לנו: לאן – לונדון מתי – תמיד. לחובבי העיצוב ממולץ לשלב ביקור בעיר במהלך ה London Design Festival, המתקיים בשנים האחרונות בחודש ספטמבר (השנה בין 9/15-23), בחפיפה מושלמת עם החגים אצלינו. עשרות אירועים מתרחשים בכל רחבי העיר בפסטיבל עיצוב מרהיב.

תגיות:

הוסף תגובה

Leave a Comment