עיצוב משרדים הולך ותופס מקום מרכזי בבטוי חזון החברה ואמצעי המקדם משיכת עובדים איכותיים בשוק תחרותי.

בעולם מודרני בו שוהים העובדים במשרד שעות ארוכות, מהווה עיצוב משרדים אמצעי לא רק חזותי אלא גם דרך להעלאת רווחת העובדים, עבורם המשרד הוא סוג של בית.

עיצוב משרדי בסטודיו, מתחיל מנתוח מעמיק של החברה או בית העסק, מטרותיהם, התרבות האירגונית בהם, פרופיל העובדים וצורכהם. על פי הנתונים המתקבלים, יעשה התכנון  הפונקציונאלי והעיצובי. בשלב הבצוע פועל הסטודיו לנהול כולל של הפרויקט, הכנת כל התוכניות, מציאת הספקים וקבלני הבצוע, לווי הפרויקט והשלמתו עד לפרטי האבזור האחרונים.

עיצוב משרדים הייטק וחללים מסחריים

עיצוב משרדים לענקית העיצוב העולמית HOUZZ בתל אביב. יצירת אוירה חוויתית למבקרים ולעובדי החברה ברוח החברה והחזון העסקי שלה.

עיצוב המשרדים כבטוי לפיתוח התרבות האירגונית בחברה

רווחת העובדים הנמצאת בקשר ישיר עם תפוקת העבודה מתאפשרת באמצעות תיכנון ועיצוב מתחמים משותפים וחללי עבודה בגדלים שונים המתאימים לעבודה בצוותים בהיקפים שונים, כמו גם פינות פרטיות לעבודה אישית ולמנוחה ורגיעה במהלך יום העבודה.

איכות חייהם של העובדים, המושגת באמצעות עיצוב משרדים נכון ומתאים לעסק, היא מדד לשביעות רצון, המעלה את תפוקת העבודה, משמר עובדים ומושך עובדים איכותיים נוספים.

עיצוב משרדים הייטק וחללים מסחריים

חללי עבודה משותפים בדגש על מרחב פרטיות והתאמה אורגונומית לכל אחד מהעובדים, במשרדי HOUZZ  החדשים שעיצובם הסתיים לאחרונה.

עיצוב משרדים ככלי תדמיתי ושיווקי בעולם העסקי

עיצוב משרדים הוא כלי תדמיתי חשוב, הן למבקרים במשרדים או בבית העסק, והן כאמצעי שיווקי בסרטוני תדמית או באמצעים ויזואלים נוספים ברשתות החברתיות ובמדיה הדיגיטאלית.

עיצוב משרדים הייטק וחללים מסחריים

עיצוב משרדים בסטודיו

הייחוד של הסטודיו בעיצוב משרדים ובעבודה מול לקוחות מסחריים הוא מתן שירות כולל, החל מתכנון, עיצוב, הכנת כל התוכניות, מציאת כל הספקים, פיקוח צמוד על הביצוע ואבזור עד הפריט האחרון.

נורית, בעלת הסטודיו היא בעלת תואר שני במינהל עסקים (MBA) מאוניבסיטת ת"א ונוורטווסטרן בשיקגו, בעלת יכולת ונסיון של כעשרים שנים בניהול פרויקטים מורכבים, ביעילות בחסכון ובעמידה בלוחות זמנים.

לסטודיו נסיון של בעיצוב משרדים הייטק, עיצוב משרדי עו"ד, עיצוב משרדי פרסום, ועיצוב מסחרי אחר.

כחלק מפעילות הסטודיו הפונה ללקוחות מסחריים, מתמחה הסטודיו בעיצוב משרדים ונכסים לצורך השבחתם לקראת מכירה, באמצעות עיצוב פנים ממוקד הפונה ללקוחות פוטנצאליים מתאימים לסוג הנכס ולמיקומו. עוד עוסק הסטודיו בעיצוב דירות נופש להשכרה, תוך שימוש בתקציבים מוגדרים מראש המקדמים את העלאת שווי תמורתן ומבטיחים את ריווחיותן.

עיצוב משרדים הייטק וחללים מסחריים
Let's keep in touch