פרסים והמלצות
DEZEEN
פרסים והמלצות
A'DESIGN AWARD & COMPETITION
פרסים והמלצות
HOUZZ
פרסים והמלצות
HOUZZ
הגענו אל נורית בהמלצת חברים טובים, ולאחר שראינו את העבודה הנפלאה שעשתה בדופלקס שרכשו, ואנחנו מברכים על הבחירה בנורית מדי יום. רכשנו מיני-פנטהאוז שעדיין בשלבי בנייה. נורית מלווה אותנו מתחילת הדרך, בתכנון הדירה ובפיקוח על הבניה, והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר גם מהבחינה המקצועית וגם מהבחינה האישית. בתהליך התכנון נהנינו מהרעיונות היצירתיים והטעם הטוב וכעת, בתהליך הבניה והפיקוח, אנחנו מתרשמים מהחריצות, היסודיות וההקפדה על כל פרט ופרט ומשיתוף הפעולה עם כל הגורמים בשטח. נורית חיה את עולם העיצוב, מבקרת בתערוכות מקצועיות ברחבי העולם ומעודכנת מאד, ולקוחותיה מרוויחים מזה בגדול. אנחנו מצפים בהתרגשות להמשך הדרך וסומכים על נורית שתכנוניה ועיצוביה יגרמו לכך שהדירה החדשה שלנו תהיה בדיוק כמו שרצינו.
ברכה וד"ר נינו לויה
נורית יקרה, מצ"ב אישור העברת תשלום אחרון של שכר טרחתך. לא, לא טעיתי. התשלום כולל את סכום ההנחה שהסכמת בסיומו של מו"מ קשוח לתת לי. פשוט מהסיבה שהסתבר שאת כל מה שאמרת שתהיי ותשקיעי ותתני and then some ! את אשת מקצוע מדהימה! ללא כל ספק, ההוצאה הטובה והנכונה ביותר בכל מה שנוגע למשרדים שלי. אלפי תודות לך על שהסכמת והיית איתי לאורך כל הדרך, באופן ובדרך שהיית. מצחיקה, חיננית, בולדוזרית, "דוארית" מקצועית ופולנייה... באהבה ובהוקרה,
איילת רוזינצוויג, עו"ד
We built our apartment while living 6000 miles away. Nurit was in charge of entire project and we came to a completed beautiful apartment..
Maya Shraiber
Great Job!!! Very detail oriented. She hit the nail on the head with this project. Would work with her again.
Brauner Properties
פניתי לנורית לטובת עיצוב בית כפרי במושב בשרון. נורית ניהלה את פרויקט העיצוב במקצוענות וחברות. שידרגה לנו את הבית באופן שמילים לא יכולות לתאר. הבית לא מפסיק לקבל מחמאות, אבל יותר חשוב לנו כל יום כיף לגלות כמה נעים ונוח לגור בבית שנורית עיצבה לנו. ועוד אוסיף שלוחות הזמנים היו מאוד צפופים ונורית עמדה בהם באופן מושלם
עפרה עפגין
High professional standarts, good selection of craftsmen to choose from. Highly attentive, good advice,a lot of experience. Personal attention, every small detail was taken care of immediately. End result striking. Modern, comfortable, cozy.
Dr. Avrech

בואו נשאר מחוברים

אני שולחת מיילים שעושים טוב

לוקחת איתי למקומות מעוצבים במיוחד

מספרת את הסיפורים שמאחורי הקלעים

נותנת השראה ויופי של רעיונות

לך נשאר רק להצטרף אלי

ניתן להסיר את המייל מרשימת התפוצה בכל עת

בואו נשאר מחוברים

אני שולחת מיילים שעושים טוב

לוקחת איתי למקומות מעוצבים במיוחד

מספרת את הסיפורים שמאחורי הקלעים

נותנת השראה ויופי של רעיונות

לך נשאר רק להצטרף אלי

ניתן להסיר את המייל מרשימת התפוצה בכל עת