עיצוב דירת נופש

תכנון ועיצוב פנים, ליוווי מלא וסטיילינג

160 מ"ר בנוי + 150 מ"ר גינה

צלם: שי אדם

עיצוב דירת גן

About the project

עיצוב דירת נופש בשרון

עיצוב של דירות יכול לפעמים להידמות לעיצוב בתים פרטים, כמו במקרה הזה של דירת גן חדשה בפרויקט יוקרתי בשרון נרכשה לצורך הפיכתה לדירת נופש. הדירה נרכשה בשלבים הסופיים של הבניה כשהיא מחולקת לחמישה חדרים. עצוב הפנים לצורך התאמתה ליעודה כדירת נופש מרווחת ואטרטקיבית כלל הסרת חלק מהקרות, ותכנון מחודש של תוכניות חשמל ואינסטלציה מותאמות. חדרי השינה חופו רצפות עץ חמימות, ולאזורים הציבוריים נבחרו אריחים גדולים ובהירים ליצירת תחושת חלל אורירית ואלגנטית.

הדירה במתכונתה החדשה כוללת יחידת ארוח רחבת ידיים הכוללת חדר שינה, חדר רחצה ופינת עבודה, חדר שינה נוסף וחדר אמבטיה לצידו, הוספו שירותי אורחים, וחדר שלם נפתח לסלון ולגינה והוסב לחדר אוכל מרווח. במטבח הוסף אי לאחסון וישיבה. הדירה מוקפת גינה בה הוצבו פינות ישיבה שונות וג'קוזי.

חדרי הרחצה בעיצוב אלגנטי ליצירתאווירת חופשה יוקרתית
תכנון ועיצוב של דירת נופש כרוך מחד ביצירת אטרקטיביות עיצובית, חדשנות וטרנדיות שתקדם את את השכרתה ללקוחות מחו"ל כתחליף למלון בוטיק, ומאידך דורשת חשיבה תקציבית ופרקטית שתתרום לריוחיות העסקית של הפרויקט.
להבדיל מתכנון ועיצוב דירות ובתים ללקוחות שניתן לתהות על דרכי חייהם, רצונותיהם וחלומותיהם, כאן הלקוח הסופי של הדירה, התייר המזדמן אינו מוכר באופן אישי, ונדרש נתוח תחזית ונבוי שיביאו להצלחתה המסחרית של הדירה.
נהול הפרויקט נעשה תוך הקפדה על עיצוב יוקרתי המיועד לתושבי חוץ ומאידך תוך הצמדטת לתקציב מהודק שיאפשר את ריווחיותה הכלכלית של הדירה כדירה להשכרה לתקופות קצרות. דגש הושם על בחירת חומרים עמידים שימעטו את הצורך בהוצאות תחזוקה וישמרו על המראה היוקרתי לאורך זמן.
לווי הפרויקט כלל בחירה של כל חומרי הגמר ותכולת הדירה, נגרות, רהוט ועד לפרטים הקטנים ביותר כולל מצעים מגבות וכלי מטבח. המחשבה שליוותה בעיצוב הפנים ובכל הבחירות שנעשו היתה הנעמת זמנם של אנשים שבחרו לשהות בדירה בזמן חופשתם והרצון שהסביבה העיצובית עבורם תממש את ציפיותיהם לבלוי מרגש ומפנק.
לעיצוב דירות ופנטהאוזים נוספים ראו כאן