עיצוב בתים פרטיים

עיצוב הבתים הפרטיים והווילות זכו לפרסום ולהכרה במגזינים לעיצוב המובילים בעולם בזכות השילוב הייחודי של נורית בין פונקציונליות,  ונראות יחודית.

עיצוב בתים פרטיים על ידי נורית גפן הוא מלאכת מחשבת של תכנון ושל הכרות עם בני המשפחה. כדי להצליח ולהביא לידי ביטוי את המאווים והרצונות של כולם, ויצירת אסתטיקה המשלבת בין חלקי הבית השונים. נורית גפן פיתחה דרך ייחודית לעיצוב דירות ובתים פרטיים אשר מתחילה מהפנים אל החוץ. מהכרות אינטימית עם המשפחה ועד בחינה אובייקטיבית של הסביבה שבה עומד הבית.

Nurit Geffen

נעים להכיר,

הסטודיו הוקם על ידי נורית גפן בשנת 2001 ועוסק בתיכנון ועיצוב פנים של פרויקטים פרטיים יוקרתיים ומשרדים וחללי עבודה יחודיים. 

לסטודיו נסיון בעשרות פרויקטים מלאי השראה בארץ ובעולם.

הפרויקטים זכו להכרה וסיקור במגזינים מובילים באירופה, ארה"ב וסין ובפרסים בתחרויות עיצוב נחשבות.

העבודה כוללת את כל השלבים של הפרויקט, מיצירת הקונספט דרך הכנת כל תוכניות העבודה, ניהול הפרויקט וליווי צמוד במהלך הביצוע על כל פרטיו עד לסיומו, הכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות ובתשומת לב אישית.

דרך העבודה היחודית בסטודיו מעמידה במרכז את אורחות חייו, התנהלותו וצרכיו של הלקוח, ומישמת אותם, בתכנון ועיצוב מותאמים אישית, תוך שלוב מגמות עכשוויות וקלאסיות.

תיכנון ועיצוב המשרדים נעשה בהתאם לחזון העיסקי והערכים של החברה, לקידום רווחת העובדים, העלאת תפוקת העבודה והגדלת הריווחיות.

בית בהרצליה פיתוח

עיצוב בתים פרטיים ובתי יוקרה

בית פרטי הוא מושא חלומם של אנשים רבים, הוא מגלם את הכמיהה לבית, לשלווה לחיי משפחה ארוח וגם פרטיות.
עיצוב בתים פרטיים מתחיל מהכרות עם המשפחה, צרכיה הפונקציונאליים כמו גם חלומותיה וציפיותיה. מיקום הבית, האזור הנוף, כיווני האוויר, כל אלה נוספים למשוואה המורכבת, בדרך לעיצוב בית פרטי.

יתרונו של הבית הפרטי בהיותו מוקף חצר, קטנה ככל שתהיה, מחייב התיחסות ושילוב מירבי בין הפנים לחוץ, ושילוב המרחבים באופן משלים ומעצים אחד את השני.

שלב ראשון בעיצוב בתים פרטיים – הכרות עם בני הבית ודיוק צורכהם לאורך זמן​

ניתן לאפיין את הלקוחות הבונים או משפצים בתים פרטיים לרוב כמשפחות עם ילדים בגלאי הצעירים ועד גיל הנעורים. עיצוב הבית הפרטי עבורם צריך להתיחס לצורכהם העכשווים, אבל לא פחות צריך לצפות את הדינמיקה של התפתחות הילדים, התבגרותם עד לעזיבתם את הבית, ולאחר מכן.

עיצוב בית יוקרה
צילום:עודד סמדר

שלב שני בעיצוב בתים פרטיים – הגדרת הפונקציות השונות וקביעת מיקומם בבית​

בישראל ניתן מקום מרכזי למטבח ופינת האווכל כליבו הפועם של הבית, לא רק בזמן בישול אלא לאורך ההתנהלות היומית, ולצורכי ארוח.

מיקום חדר ההורים דורש התיחסות מיוחדת. מחד דורש קשר עם אזור הילדים ומנגד מבקש פרטיות, ונגישות. האידאלי לטעמי הוא למקם את חדר ההורים בקומת הכניסה, עם יציאה לחצר פרטית. אפשרות אחרת היא לעשות שימוש בעליית הגג ולצרף לה מרפסת (במיוחד אם כשמתאפשר שילוב מעלית בעתיד).

עיצוב בית יוקרתי צילום: שי אדם
צילום: שי אדם

לילדים כדאי לייחד אגף משל עצמם. תכנון חדר רחצה לכל חדר, אפילו קטן ופונקצינאלי, יאפשר פרטיות לכל אחד מהילדים וישמש אותם לאורך זמן בבגרותם.

קומת המרתף היא מקום נהדר לפעילות חברתית, לחדר מדיה/קולנע בייתי, וגם לחדרי עבודה ואיחסון.

שלב שלישי בעיצוב בתים פרטיים – קו עיצובי​

בית הוא אמירה אישית. עיצוב בתים פרטיים כמו גם עיצוב דירות יוקרה, דורשים קו עיצובי העובר כחוט השני בכל אגפיו. אין הכוונה בסגנון ברור וחד משמעי, ואני מעדיפה שלא להצמד להגדרת סגנונות כפריים/מודרנים/קלאסיים וכדומה. עיצוב בית פרטי הוא הרבה מעבר להגדרת סגנון, אלא רקמה עדינה בחוטים עבים ויציבים של שכבות שאם נעשים נכון ובמקצועיות, נוצר קו עיצובי, נטול הגדרות אבל כזה המאפיין ומייחד את עיצוב הבית הזה מכל עיצוב הבתים הפרטיים האחרים.

מעוניינים בפגישת היכרות או פרטים נוספים על פרויקט בית החלומות שלכם? צרו קשר בטופס למטה או התקשרו למספר 052-2685740

Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
What Our Clients Say About Us
נורית ליוותה את פרוייקט בניית הבית שלנו משלב התכנון הראשוני ועד לשלב האיכלוס, תוך סבלנות אין קץ, אין-סוף פגישות ושעות עבודה, הקפדה על כל פרט קטן כגדול, ואיכפתיות כאילו זה היה הבית שלה.
רן שלגי
Her good taste and comprehensive knowledge of style trends combined with her organizational skilles, attention to detail and total commitment made the process as well as the result a delight. 
Braha Loya
נורית יקרה, מצ"ב אישור העברת תשלום אחרון של שכר טרחתך. לא, לא טעיתי. התשלום כולל את סכום ההנחה שהסכמת בסיומו של מו"מ קשוח לתת לי. פשוט מהסיבה שהסתבר שאת כל מה שאמרת שתהיי ותשקיעי ותתני and then some ! 
איילת רוזינצוויג, עו"ד