בעולמנו כיום, המראה של הדברים מקדים את המהות. אנשים עושים מאמץ עילאי כדי להשאיר רושם ראשוני חיובי והצורך הזה חלחל גם לתחום עיצוב הפנים של משרדים ברמה כה עמוקה, עד שהדבר שינה לחלוטין את הנורמות ואת אמות המידה שהיו מקובלות בעבר בתחום. בעבר משרדים היו תכליתיים ומעבר לדלפק הקבלה, ולעיתים גם חדר הישיבות, לא הושקעה מחשבה רבה בעיצוב המשרד. הדבר נכון כאשר אנחנו מדברים על עיצוב של משרדי עורכי דין ומשרדי רואי חשבון, אך הוא בולט עוד יותר בתחום עיצוב הפנים של משרדי הייטק. בעולם ההייטק, שבו התחרות היא גם על לקוחות וגם על העובדים, עיצוב המשרד הפך לחלק מהאסטרטגיה השיווקית הנהוגה וחברות רבות משקיעות מחשבה רבה בעיצוב המשרד כדי שיוכלו להעניק לעובדים שלהם את התנאים הטובים ביותר, אך עדיין לשמור על מראה ייחודי ורענן. לעיצוב המשרד יש את היכולת לעודד את העובדים ולייצר בעבורם סביבת עבודה פורייה ונעימה, כזו שתאפשר להם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

עיצוב פנים של משרדי הייטק אצל נורית גפן מתחיל קודם כול מניתוח מעמיק של אופי החברה. כדי שעיצוב המשרד ישתלב בצורה קוהרנטית עם ערכי החברה, מטרותיה והתרבות הארגונית שאותה היא מבקשת להנחיל לעובדיה, חשוב לנורית להכיר מקרוב את הערכים האלו את פרופיל העובדים של החברה והצרכים הייחודיים שלהם.

Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
עיצוב משרדי הייטק וחללי עבודה

5 סיבות למה חשוב להקפיד על עיצוב פנים למשרדי הייטק

עיצוב המשרד שלנו הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שעלינו להתייחס אליהם. מדובר על כלי עוצמתי שיכול לסייע לנו במישורים רבים, הן פנים ארגוניים והן חיצוניים, וככזה הוא דורש תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד. מצד אחד חשוב שמעצב הפנים של המשרד יכיר את ערכי החברה, אך באותה נשימה הוא צריך להכיר גם את הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת מהעובדים. כדי שהתהליך עצמו יבוצע בצורה הטובה ביותר, הקשר שבין מעצבת הפנים לבין הנהלת החברה צריך להיות פתוח וכן. הנה 5 סיבות בגללן חשוב להקפיד על עיצוב הפנים של משרד הייטק, ועיצוב משרדים בכלל.

 • רווחת העובדים

  כדי שהעובדים שלנו יוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם, אנחנו צריכים להעניק להם את התנאים הסביבתיים הטובים ביותר. ישנו קשר ישיר בין רווחת העובדים לבין תפוקת העבודה וכדי להגיע למיקסום התפוקה, עיצוב משרדים דורש תכנון ועיצוב של מתחמים משותפים וחללי עבודה בגדלים משתנים (בהתאם לתצורת העבודה של הצוותים השונים בחברה) לצד פינות פרטיות המיועדות לעבודה אישית או למנוחה במהלך יום העבודה.

 • כלי שיווקי

  לאסטרטגיה השיווקית של חברות הייטק יש שלושה כיוונים עיקריים – לקוחות, משקיעים ועובדים. כל אחד מהכיוונים האלו חשוב כדי שהחברה תוכל לפרוץ ולממש את הפוטנציאל שלה ולעיצוב המשרד יש השפעה על כל אחד מהכיוונים האלה. בעולם המודרני המשרד שלנו משמש גם כמקום שאליו אנחנו מזמינים משקיעים פוטנציאלים וגם כלוקיישן צילומים בעבור סרטוני תדמית וסרטונים שונים שמועלים לרשתות החברתיות וככזה הוא משמש ככרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו.

 • התייעלות

  כשחושבים על ההיבט הפונקציונלי בעיצוב משרדים, הדבר הראשון שעולה למרביתנו בראש זה גישה נוחה לטפסים ולמסמכים השונים (או לכלי העבודה הדרושים לעובד לבצע את מלאכתו), אך בפועל מדובר על משהו רחב וגדול עוד יותר. תכנון נכון של כיווני התאורה ושל האור והצל במשרד משפיע על העובדים ועל תפוקתם בצורה לא פחות חשובה מאשר סידור נוח של מדפים וארונות. עיצוב הפנים של משרד הייטק שנעשה בצורה מדויקת משמש ככלי לביטוי ולפיתוח התרבות הארגונית בחברה.

 • גיבוש העובדים ובניית גאוות יחידה

  כשחושבים על עבודה בגוגל חושבים ישר על כך שתנאי ההעסקה שם זוכים באופן קבוע להיות מדורגים במקום הראשון. אז נכון שגוגל שמה דגש גדול על העובדים שלהם, ויש להם גם תקציב עצום לשם כך, אך הנושא של פיתוח תרבות חברה הוא אחד מאבני היסוד של חברות הייטק ובבואנו לעצב משרדי הייטק חשוב ליישם אל תוך העיצוב את הוויז'ן של החברה – את הקווים המנחים והערכים המרכזיים שעל בסיסם החברה מתנהלת. זה יכול להתבטא בחללי מנוחה אישיים לצד פינות משחקים והפעלות משותפות לכלל העובדים, זה יכול להתבטא בתכנון של גג ומרפסת לרווחת העובדים ובעוד מגוון רחב של אפשרויות.

 • חיסכון בטווח הארוך

  הסיבה הזו נכונה יותר למשרדים קיימים, אך היא בהחלט יכולה להתאים גם לעסקים חדשים. כאשר אנחנו שוקלים את היתרונות ואת החסרונות של מעצב פנים למשרד אנחנו בדרך כלל רואים רק את שורת ההוצאות ומתייחסים פחות לשורת הרווחים. אבל אם נבחן את הסיטואציה בטווח הארוך אז נראה שעיצוב נכון של המשרד לא רק שיוביל ליותר לקוחות שירגישו שאפשר לסמוך עלינו וליותר משקיעים שיאמינו בפעילות החברה שלנו, אלא שבכוחו גם לחסוך לנו כסף רב בעזרת תכנון נכון של החלל שמספק לעובדים את מלוא האפשרויות להן הם זקוקים כדי להגיע לתפוקה מקסימלית ועדיין להרגיש בנוח.

באתר של Interni, מגזין עיצוב נחשב, תוכלו למצוא רעיונות והשראות לעיצוב משרדים.

תמונות מתוך פרויקטים

טכנולוגיה ועיצוב משרדי הייטק

אחד מהמאפיינים של העיצוב היוקרתי הוא השימוש בחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיה חדישה. כמעצבת פנים המתמחה גם בעיצוב דירות יוקרה, מביאה נורית גפן את מאפיינים אלו גם אל פועלה בתחום עיצוב משרדי ההייטק, וכך למעשה היא מצליחה לשלב בצורה הרמונית וייחודית בין תכונות הענף לבין עיצוב הפנים. לרשותנו עומדים כיום מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שאפשר לשלב בעיצוב המשרד ולהתאימו למציאות המשתנה.

כך למשל אנחנו רואים שבשנים האחרונות ישנה עלייה גדולה במספר העובדים מהבית, או העובדים ההיברידיים, ומשרדים נדרשים להתאים את עצמם ולבסס תקשורת איכותית בין המשרדים לבין העובדים. פתרונות אלו יכולים להיות בעזרת חדר טכנולוגיה ייעודי שישמש לשיחות ועידה, הם יכולים להיות באמצעות פריסה של אפשרויות הטענה אלחוטיות והן יכולות להיות באמצעות הטמעה של מערכות בקרת אקלים משוכללות. לא משנה מה הטכנולוגיה שבה תבחרו להשתמש ושאותה תבחרו להטמיע במשרדכם, חשוב לזכור תמיד שעל הטכנולוגיה לעבוד בצוותא עם העיצוב ולא להאפיל עליו.

בין הפרויקטים שעיצבה נורית גפן בתחום עיצוב משרדי ההייטק אפשר למנות למשל את עיצוב משרדי Houzz, עיצוב משרדי חברת טרגט מרקט, עיצוב משרדי עו"ד, חנויות פופאפ ועוד המון דוגמאות. נורית משתמשת בעבודתה בחומרי אקולוגיים והדאגה לתכנון הסביבתי חשובה לה לא פחות מהמראה ומהאסתטיקה. בעזרת גישתה הייחודית וניסיונה העשיר בעיצוב דירות יוקרה, משרדים וחללי עבודה מצליחה נורית גפן להוביל לשינויים מרחיקי לכת בנראות ובעיצוב של משרדי הייטק ועדיין לשמור על הזהות הייחודית של העסק.

צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים שמתמחה בעיצוב משרדים יוקרתיים ומרשימים.

What Our Clients Say About Us
נורית ליוותה את פרוייקט בניית הבית שלנו משלב התכנון הראשוני ועד לשלב האיכלוס, תוך סבלנות אין קץ, אין-סוף פגישות ושעות עבודה, הקפדה על כל פרט קטן כגדול, ואיכפתיות כאילו זה היה הבית שלה.
רן שלגי
Her good taste and comprehensive knowledge of style trends combined with her organizational skilles, attention to detail and total commitment made the process as well as the result a delight. 
Braha Loya
נורית יקרה, מצ"ב אישור העברת תשלום אחרון של שכר טרחתך. לא, לא טעיתי. התשלום כולל את סכום ההנחה שהסכמת בסיומו של מו"מ קשוח לתת לי. פשוט מהסיבה שהסתבר שאת כל מה שאמרת שתהיי ותשקיעי ותתני and then some ! 
איילת רוזינצוויג, עו"ד
Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
עיצוב משרדי הייטק וחללי עבודה

באזל-מקומות מעוצבים במיוחד

באזל: עיצוב אומנות ואדריכלות על גדות נהר הריין בים הכאב שאופף אותנו חיפשנו יופי נחמה ושקט ואולי אפילו קצת שלווה. פחות מארבע שעות טיסה עוד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטוקהולם-מקומות מעוצבים במיוחד

שטוקהולם – כשפונקציונליות פוגשת יופי
כשהוזמנתי לטקס קבלת פרס עיצוב בעיר קומו באיטליה, בתחילתו של קיץ לוהט, החלטתי להעניק לעצמי פרס משלי ולנסוע משם ליעד

המשך קריאה »
פריז-מקומות מעוצבים במיוחד 2022

 "פריז היא תמיד רעיון טוב" אמרה אודרי הפבורן, אישה מעוררת

המשך קריאה »
Let's keep in touch