רכשתם דירה חדשה ואתם רוצים להפוך אותה לבית חלומותיכם. כדי לעשות זאת עומדות בפניכם כמה אפשרויות – האפשרות הראשונה היא לעצב את הבית בעצמכם., זה אומר שעליכם לתפקד כאנשי הרעיונות, המבצעים והמבקרים של הפרויקט. האפשרות השנייה היא לעצב את בסיס הדירה ומשם לעבוד לאט לאט. האפשרות השלישית והנכונה יותר לתוצאה אופטימלית  – לעבוד עם מעצבת דירות יוקרה. במאמר זה נבחן ונראה מה תפקידה של מעצבת דירות יוקרה, מה המאפיינים של דירת יוקרה וכמובן שגם נציע כמה טיפים כיצד לבחור את מעצב הפנים המושלם לדירה שלך. 

נורית גפן היא מעצבת פנים בעלת שם עולמי אשר ביססה את עצמה במשך שנים כמעצבת דירות יוקרה שמעניקה את כולה למען הפרויקט. בעבודתה נורית גפן לומדת להכיר מקרוב את לקוחותיה ולהבין בדיוק מה הם רוצים ומה הם חולמים, בהתאם לכך היא משמשת כקניינית וכאשת המקצוע המוסמכת שאיתה אפשר להתייעץ ועליה אפשר לסמוך שתוביל את הפרויקט עד לקו הסיום.

Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
מה תפקידה של מעצבת דירות יוקרה בעיצוב הבית המושלם?

מה הם השלבים בתהליך עיצוב דירת יוקרה?

עיצוב דירות יוקרה הוא עיצוב ברמה הגבוהה ביותר ששם דגש על חומרי גלם איכותיים, שילוב מדויק בין כל האלמנטים ולו הקטנים ביותר, כדי להפוך את חלל הדירה למרווח, הרמוני ונעים לשהייה. לפני שתתחילו לחפש מעצבת פנים שמתמחה בדירות יוקרה, הרשו לנו להציג בפניכם את השלבים השונים שכרוכים בהליך עיצוב דירת יוקרה:

בחירת איש המקצוע המתאים
עיצוב דירה, ולא משנה אם מדובר על דירת יוקרה או על דירת נופש, הוא הליך ארוך ומורכב שאומנם אפשר לבצעו לבד, אבל בחירה באיש המקצוע המתאים שילווה אתכם לאורך הפרויקט יכולה לחסוך זמן וכסף רב. מעצבי דירות מנוסים יודעים לזרז תהליכים וזאת בזכות הידע הרחב שלהם והעובדה שיש להם ניסיון מקצועי בביצוע פרויקטים שכאלה. ברשותם רשימות של אנשי מקצוע איכותיים ואמינים, הם מכירים את הז'רגון המקצועי והכי חשוב – הם יודעים כיצד לעצב את הבית בצורה הרמונית ומרשימה.

תיאום ציפיות
כדי שתוכלו לבחור במעצב הפנים המושלם בעבורכם, חשוב מאוד להתחיל בשיחת תיאום ציפיות. מדובר על שיחה שבה אתם לומדים להכיר את המעצב ואת הפרויקטים שהוא עבד עליהם בעברו, אך יותר מכך, זהו השלב שבו עליכם להציג בפני מעצב הפנים איך אתם מדיימיינים את דירת חלומותיכם. .

הגדרת תקציב
כדי שמעצבת הפנים תוכל לעשות את עבודתה בצורה הטובה ביותר ולהביא לכם גם את אפשרויות הבחירה שהכי מתאימות לכם, חשוב מאוד להגדיר מראש תקציב מוגדר לכל הפרויקט. המחמירים גם יפרקו את התקציב ויגדירו סכומים מדויקים בעבור כל סעיף וסעיף בפרויקט.

תכנון ראשוני
עיצוב דירות יוקרה מתחיל בפועל לאחר שבחרת במעצבת הפנים ולאחר שקיימת שיחת תיאום ציפיות. השלב הראשון שקורה בפועל הוא שאותה מעצבת שבחרתם תציע לכם כמה סקיצות שונות עם אפשרויות לעיצוב הבית. בהתאם לבחירה שתעשו ולהערות שתיתנו על הסקיצות, מעצבת הפנים תדע לשפר ולדייק את התכנון ובשלב שלאחר מכן להפוך את הסקיצה לתוכנית פעולה רשמית שעל בסיסה שאר אנשי המקצוע יבצעו את עבודתם. .

בחירת חומרי הגלם והרהיטים
חלק ארי מתפקידה של מעצבת דירות יוקרה הוא לסייע לכם בבחירת חומרי הגלם והרהיטים שימלאו את הדירה שלכם. בזכות ניסיונה העשיר, מעצבת פנים מנוסה יכולה להציג בפניכם אפשרויות מרשימות שאולי לא תגיעו אליהן בדרך אחרת וזה כולל בחירה ברהיטים מעוצבים שמספקים אסתטיקה מודרנית ומקום אחסון לרוב, או שזה יכול להיות בבחירת אריחים ייחודיים וכל חומר גלם אחר.

תמונות מתוך פרויקטים

מה מאפיין עיצוב דירות יוקרה?

בעוד הרבה אנשים משתמשים במונח "עיצוב דירות יוקרה", מעטים יודעים בדיוק מה מאפיים דירת יוקרה. יוקרה יכולה להתבטא באופנים רבים כמו עיצוב החלל, האסתטיקה הכללית של הדירה, מיקומה של הדירה, הרהיטים שבה ואפילו בחוויה שמורגשת כשנכסים לדירה כזו. כדי להבין לעומק מה מאפיין עיצוב דירות יוקרה, בואו ונראה כמה מהמאפיינים הבולטים ביותר שיש לדירות אלו:

 • גודל הדירה
  כבר במאפיין הראשון נבבהיר שגם דירות קטנות יכולות להיות דירות יוקרתיות, אבל אם נסתכל באופן רוחבי נראה שמרבית הדירות היוקרתיות הן גדולות ורחבות ידיים וזו גם התחושה שמקבלים כשנכנסים אליהן. גודל הדירה שאליו אנחנו מתייחסים לא נמדד במטר רבוע, אלא בתחושה שהוא יוצר ובתכנון המדויק שלו שממקסם את גודלה של הדירה ומקנה לה תחושה רחבה יותר מכפי שהיא באמת.

 • מיקום
  אחד המאפיינים הבולטים ביותר שעליהם אפשר להצביע בהגדרת דירות יוקרה זה מיקומן. דירות יוקרתיות בדרך כלל יהיו ממוקמות באזורים נחשבים ויקרים. מדובר על אזורים שבהם גרים אנשים מפורסמים או עשירים, פרויקטים חדשים ומודרניים או אפילו באזורים שבאופן מסורתי נחשבים כאזורים יוקרתיים כמו למשל ליד חופי הים.

 • מחיר הנכס
  ישנם כאלו שמגדירים דירות יוקרתיות בהתאם למחיר עצמו של הנכס וחלק ניכר ממי שבוחר לעשות זאת מסתמך על הגדרת המחוקק. על פי חוק מיסוי המקרקעין בישראל, דירה נחשבת לדירת יוקרה אם היא עוברת את מחיר הפטור שקבוע בחוק, שעומד נכון לשנת 2021 על 4,495,000 ₪.

 • עיצוב הדירה
  בשונה משאר המאפיינים אשר הגדרתם סבוכה ומסורבלת, עיצוב דירות יוקרה הוא דווקא פשוט יותר. דירות יוקרה מעוצבות בצורה כזו שבה המרחב האישי הוא חשוב מאוד ויש דגש רב על פונקציונליות ואסתטיקה. בעת עיצוב קירות יוקרה נהוג להשתמש בחומרי גלם איכותיים ויפים ולבחור רהיטים שממלאים יותר מייעוד אחד.

בעיצוב דירות יוקרה אפשר למצוא סגנונות עיצוביים שונים. ישנו כמובן הסגנון הקלאסי שמבוסס על עץ ועל רהיטים כבדים, אך בשנים האחרונות תחום עיצוב הפנים היוקרתי לובש צורה אחרת ועובר מטמורפוזה אל עבר שילוב של מגמות עכשוויות וקלאסיות. מה שבעבר היה מכונה עיצוב מודרני הוא כיום אחד מקווי העיצוב המובילים בעולם, ובעיצוב דירות יוקרה אפשר למצוא שילובים מפעימים של מינימליזם עיצובי עם טקסטורות ייחודיות ובחירה דקדקנית של רהיטים שישתלבו בעיצוב בצורה הרמונית.

טיפים לבחירת מעצבי פנים לעיצוב דירת היוקרה שלך

 • ניסיון מקצועי
  הדבר החשוב ביותר בבחירת מעצב או מעצבת פנים לדירת היוקרה שלנו זה פקטור הניסיון המיומנות. עיצוב דירות יוקרה דורש ידע מקצועי רב ואת היכולת לשלב אותו בפרקטיקות מקצועיות. הכוונה היא שככל שמעצב הפנים ביצע בעברו יותר פרויקטים דומים, כך הוא יכול לסייע לכם יותר בחיסכון בזמן ובכסף ובמציאת העיצוב המושלם לדירה שלכם.

 • קשר אישי
  בסופו של יום לא מדובר פה על פרויקט מזדמן, אלא על הבית שבו אתם מתעדים לחיות. איש המקצוע שתבחרו להביא ולעבוד איתו צריך להיות קשוב ולהציע לכם דרכים ורעיונות שימנפו את החזון שלכם לכדי מציאות.

 • הכרה מקצועית
  הכרה מקצועית היא דבר שלמרבית האנשים קשה להגדיר, אך אם תחפשו מספיק תוכלו לראות כי ישנם מעצבי ומעצבות פנים רבים שזכו בפרסים על פרויקטים שונים שאותם הם עשו. כאשר אתם מחפשים לעבוד עם איש מקצוע על עיצוב דירת היוקרה שלכם, מומלץ מאוד לבחור במישהו שאתם יודעים בוודאות שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ופרסים והכרה מקצועית הם סממן אובייקטיבי לכך.


נורית גפן עובדת כמעצבת דירות יוקרה כבר עשרות שנים ולאורך הזמן היא צברה תהודה ופרסום בארץ וברחבי העולם.
מגזינים נחשבים בתחום העיצוב והאדריכלות, כמו למשל פרס הברונזה בתחרות A´design Award & Competition  הנחשבת לאחת המובילות בתחומה, בחרו בעבודותיה כמצטיינות ופירטו על כך בהרחבה במגזינים הנחשבים ביותר.

צרו קשר עם מעצבת הפנים נורית גפן כדי לתכנן את דירת החלומות שלכם. .

What Our Clients Say About Us
נורית ליוותה את פרוייקט בניית הבית שלנו משלב התכנון הראשוני ועד לשלב האיכלוס, תוך סבלנות אין קץ, אין-סוף פגישות ושעות עבודה, הקפדה על כל פרט קטן כגדול, ואיכפתיות כאילו זה היה הבית שלה.
רן שלגי
Her good taste and comprehensive knowledge of style trends combined with her organizational skilles, attention to detail and total commitment made the process as well as the result a delight. 
Braha Loya
נורית יקרה, מצ"ב אישור העברת תשלום אחרון של שכר טרחתך. לא, לא טעיתי. התשלום כולל את סכום ההנחה שהסכמת בסיומו של מו"מ קשוח לתת לי. פשוט מהסיבה שהסתבר שאת כל מה שאמרת שתהיי ותשקיעי ותתני and then some ! 
איילת רוזינצוויג, עו"ד
Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
מה תפקידה של מעצבת דירות יוקרה בעיצוב הבית המושלם?

באזל-מקומות מעוצבים במיוחד

באזל: עיצוב אומנות ואדריכלות על גדות נהר הריין בים הכאב שאופף אותנו חיפשנו יופי נחמה ושקט ואולי אפילו קצת שלווה. פחות מארבע שעות טיסה עוד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עיצוב פנים

חבל הבאסקים – מפרנק גרי ועד בלנסיאגה חבל הבאסקים משתרע

המשך קריאה »
הקניות המעוצבות בעולם - הגירסה המקוונת

ריחוק חברתי הוא השיק החדש כמה עינינים לפני שנתחיל: הפוסט

המשך קריאה »
Let's keep in touch