כל עיצוב פנים באשר הוא דורש מאיתנו קודם כול להביט על הבית בשלמותו ולהבין לעומק את אופייהם השונה של כל אחד ואחד מהחללים השונים של הבית. לכול אחד מהחללים יש אופי שונה ודרישות שונות, אך על מעצב הפנים למצוא את הדרך לאחד את כל החללים השונים האלו לכדי יצירה שלמה וקוהרנטית. עיצוב פנים של פנטהאוז הוא מאתגר יותר מהבחינה הזו כיוון שבבסיסם פנטהאוזים מאופיינים בחללים גדולים ורחבים יותר ובמרביתם יש גם מרפסת אחת לפחות. בשונה מעיצוב של בתים פרטיים, דירות פנטהאוז הן חלק מבניין משותף והתכנון שלנו צריך להביא בחשבון גם את הקווים הכללים של המבנה עצמו. בעזרת מעצבת פנים מנוסה אפשר לקחת גם פנטהאוז שנרכש מהקבלן ולהפוך אותו לפנינה ייחודית שמשקפת אתכם בצורה הטובה ביותר, ועל כך אנחנו עומדים להרחיב במאמר זה.

נורית גפן היא מעצבת פנים אשר מתמחה בעיצוב פנים של בתים פרטיים, דירות יוקרה ופנטהאוזים. בזכות ניסיונה העשיר וסגנונה הוורסטילי, מצליחה נורית לשלב בין אלמנטים יוקרתיים ומרשימים לבין הטעם האישי של מזמין העבודה בצורה הרמונית. כדי להגיע לתוצאות האולטימטיביות, נורית גפן יוצרת דיאלוג מתמשך עם בעלי הדירה וזאת כדי שתוכל לשלב את הפנימיות שלהם אל תוך עיצוב הפנים של הפנטהאוז. 

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות – צרו קשר

Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
עיצוב פנים פנטהאוז - יצירת חלל שמשקף את הסגנון הייחודי שלכם

יסודות בעיצוב פנים של פנטהאוזים

על אף היותן בבנייני דירות, דירות פנטהאוז הן לא דירות רגילות. מדובר על דירות שנמצאות בראש הבניין ובאופן מסורתי הן מפרסות על פני שטח גדול יותר משאר הדירות שבבניין. מיקומם הייחודי של דירות פנטהאוז מתבטא על פי רוב במרפסת רחבת ידיים, ולפעמים אפילו יותר מאחת, ובהתאם לכך גם בנוף מרשים במיוחד. בבואנו להתחיל בעיצוב פנים של פנטהאוז אנחנו צריכים קודם כול להתחיל במאפיינים הקבועים של הלוקיישן ועל בסיסם נבסס את התוכנית שלנו. בואו ונראה כמה מהקווים שמנחים אותו בעיצוב פנים של דירות יוקרה.

 • הביאו את החוץ פנימה

  הדבר הראשון והבולט ביותר שיש בדירות פנטהאוז הוא הנוף עוצר הנשימה שלהן והמרפסת הגדולה. אלו שניים מהמאפיינים הבולטים ביותר שיש בפנטהאוז ועיצוב פנים איכותי ישים אותם בפרונט. מעצבת פנים מנוסה בעיצוב פנטהאוזים תדע לתכנן את הדירה כך שהנוף יהיה נדבך מרכזי בכל מקום שבו תעמדו בבית והיא גם תדע לייצר אווירה טבעית וחמימה על ידי חיבור בין החוץ והפנים שיכול להתבטא בשילוב של עציצים בבית, בתכנון של מסדרון אל המרפסת או באינספור דרכים אחרות.

 • שימוש בחלל הדירה

  דירות פנטהאוז, כאמור, הן דירות גדולות יותר ושטח הפנים שלהן רחב יותר משל דירות אחרות. החלל הגדול הזה מאפשר לנו לתכנן בצורה נוחה יותר בית פונקציונלי שמאפשר נוחות מרבית לכל אחד ואחת מהדיירים, אך חשוב לדעת כיצד לשמור על תחושה של אינטימיות שעלולה להתמוסס בגלל גודל החלל. אין דרך אחת נכונה להתייחס לגודל החלל ויש כאלו שינסו לתת לו את דגש על ידי שימוש בגוונים בהירים ותאורה רבה, ויש כאלו שינסו לייצר יותר תחושת אינטימיות על ידי רהיטים גדולים וצבעים כהים וחמים יותר.

 • בטיחות

  מיקומם של דירות פנטהאוז בגובה רב חייב לקבל התייחסות בעיצוב הפנים. כאשר אנחנו מתכננים את השפעת קו האופק והנוף החיצוני שנשקף מהפנטהאוז על עיצוב הפנים, אנחנו חייבים לזכור גם את תכנון אמצעי הבטיחות השונים. מרפסות גדולות ורחבות ידיים הן דבר מרשים ויפה מאוד, אך חשוב שסביבן יהיה מעקה בטיחות גבוה וגם אותו אנחנו צריכים לתכנן ולעצב כדי שישתלב בעיצוב הכללי. 

תמונות מתוך פרויקטים

איך להביא את עצמך לידי ביטוי בעיצוב פנים של פנטהאוזים?

הדבר החשוב ביותר בתהליך עיצוב פנים הוא להביא את הייחודיות של בעלי הדירה אל תוך העיצוב. בסופו של יום אנחנו מתכננים ומעצבים בית שאמורים לגור בו אנשים ולא מוזיאון או חדר תצוגה. המחשבה על פונקציונליות היא אחת מאבני היסוד של העיצוב המודרני, אך אל תוך הפונקציונליות אנחנו צריכים להוסיף גם טאץ' אישי וייחודי שיישקף את אופייהם ואת מאווייהם של דיירי הבית. יש דרכים רבות שבעזרתן נוכל להביא את עצמנו לידי ביטוי בעיצוב הפנים של דירתנו, אך אלו המרכזיות והבולטות.

 • בניית חזון

  בשלב הראשוני של עיצוב פנטהאוז אנחנו מותקפים על ידי מקורות השראה בלתי נגמרים. אין סוף לכמות ההשראה והרעיונות שאליהם אנחנו נחשפים וזה יכול להיות דרך האינטרנט, חדרי תצוגה או דוגמאות שמעצב הפנים מביא. מדובר על שלב חשוב מאוד שבו אנחנו מקבלים השראה ומגלים רעיונות של חשבנו עליהם קודם לכן, אך ממש כמו ארוחה במסעדה טובה, אנחנו צריכים לדעת מה להזמין מהתפריט שיהיה טעים בעבורנו. מלאכת האיזון והשילוב בין הבחירות השונות היא מלאכה מורכבת שבמהלכה מתגלה המקצועיות והניסיון של מעצבת הפנים.
 • בחירת הריהוט והעיצוב המתאימים
  הדבר הראשון שעליו נשים את הדגש הוא על בחירת סגנון העיצוב ובהמשך לבחירת הרהיטים. סגנון העיצוב שבו נבחר ישפיע על כל הפרמטרים, ולו הקטנים ביותר, ולכן עלינו לתת על כך את מלוא המחשבה. אפשר לבחור בסגנון עיצוב מינימליסטי, סגנון וינטאז', סגנון בוהו שיק, סגנון כפרי וכן הלאה. אבל לאחר מכן חשוב לבחור את הרהיטים שמשתלבים בסגנון זה, תוך כדי מחשבה על נוחות ופונקציונליות וגם על עיצוב. אפשר כמובן לשלב בין סגנונות שונים, אך חשוב מאוד להבין את המאפיינים של הסגנונות השונים כדי שנוכל לחבר ביניהם בצורה נעימה לעין.

   

 • מקסום מקום לאחסון
  דירה מבולגנת ועמוסה לא משדרת יוקרה, כדי לשדר יוקרה אנחנו צריכים לשמור על פאסון מסוים ועל רמה מסוימת של סדר. אך עד כמה שהיינו רוצים שהבית שלנו יראה תמיד כמו דירה לדוגמה, במציאות קשה לשמור על סדר מופתי תמידי ולכן חשוב לדאוג מבעוד מועד למקומות אחסון. נסו לייצר מקומות אחסון במטבח לכלי החשמליים, מקומות אחסון למשחקי הילדים ובאופן כללי התייחסו לאלמנט של מקסום מקומות אחסון כאחד המרכזיים. הפונקציונליות היא אחת מאבני היסוד בעבודותיה של נורית גפן וזו הסיבה שבגינה היא מתחילה כל פרויקט בניתוח מעמיק של צרכי המשפחה ושל הרגלי השימוש שלהם בחללים השונים בבית.

 • שיפור הנוף והאור הטבעי

  אמרנו בראשית דברינו שבין המאפיינים הבולטים של פנטהאוזים יש לנו את הנוף ואת האור הטבעי שגם מייצר לנו תחושה של חלל גדול יותר. בבואכם לעצב את הפנטהאוז שלכם שימו דגש במיוחד על שני האלמנטים האלו כיוון שהם יסייעו לכם רבות למקסם את השימוש בחלל ולהקנות לכל הדירה מראה נוצץ ויוקרתי יותר. גם בלילה, כאשר אין כבר אור טבעי, שיפור הנוף וזוויות הצפייה בו מפינות הישיבה יכול לשדרג את הבית בכמה רמות.

נורית גפן היא מעצבת פנים מנוסה אשר עבודותיה זוכות לפרסים ברחבי העולם. בזכות ניסיונה העשיר וסגנונה הייחודי נורית גפן מוזמנת לעצב פנטהאוזים יוקרתיים ברחבי העולם וזו העת שלכם ליהנות מידיה המקצועיות ומגישתה האישית והייחודית.

לתיאום פגישה – צרו קשר.

What Our Clients Say About Us
נורית ליוותה את פרוייקט בניית הבית שלנו משלב התכנון הראשוני ועד לשלב האיכלוס, תוך סבלנות אין קץ, אין-סוף פגישות ושעות עבודה, הקפדה על כל פרט קטן כגדול, ואיכפתיות כאילו זה היה הבית שלה.
רן שלגי
Her good taste and comprehensive knowledge of style trends combined with her organizational skilles, attention to detail and total commitment made the process as well as the result a delight. 
Braha Loya
נורית יקרה, מצ"ב אישור העברת תשלום אחרון של שכר טרחתך. לא, לא טעיתי. התשלום כולל את סכום ההנחה שהסכמת בסיומו של מו"מ קשוח לתת לי. פשוט מהסיבה שהסתבר שאת כל מה שאמרת שתהיי ותשקיעי ותתני and then some ! 
איילת רוזינצוויג, עו"ד
Send us a message

לתאום פגישת הכרות ולקבלת כל הפרטים על הפרויקט שלכם

נורית גפן
טלפון: 072-3939512
מייל: nurit@nuritgeffen.com

Keep in touch
עיצוב פנים פנטהאוז - יצירת חלל שמשקף את הסגנון הייחודי שלכם

באזל-מקומות מעוצבים במיוחד

באזל: עיצוב אומנות ואדריכלות על גדות נהר הריין בים הכאב שאופף אותנו חיפשנו יופי נחמה ושקט ואולי אפילו קצת שלווה. פחות מארבע שעות טיסה עוד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקניות המעוצבות בעולם - הגירסה המקוונת

ריחוק חברתי הוא השיק החדש כמה עינינים לפני שנתחיל: הפוסט

המשך קריאה »
סביב אגם קומו - מקומות מעוצבים במיוחד

אגם קומו – החיים כגלויה
ארבע בבוקר נתב"ג, בדרך לשדה התעופה במילנו. נסיעה מסוג אחר. נוחתים. שעת בוקר במלפנסה, וכבר 40 מעלות בצל. אם רק היה צל.

המשך קריאה »
Let's keep in touch